Celoživotní vzdělávání na Fakultě pedagogické ZČU
☰ menu
Fakulta pedagogická > Celoživotní vzdělávání > Katalog > Rozšiřující studium výpočetní techniky a informatiky pro SŠ (pro absolventy Výpočetní techniky a informatiky pro 2.st. ZŠ)

Rozšiřující studium výpočetní techniky a informatiky pro SŠ (pro absolventy Výpočetní techniky a informatiky pro 2.st. ZŠ)

Přijímací řízení     Organizace studia     Poplatek za studium

Garant: Mgr. Lenka Benediktová, Ph.D.

Cena: 6 500 Kč za semestr

Rozsah: 4 semestry

Anotace kurzu

Cílem programu je připravit učitele, absolventy učitelství Výpočetní techniky a informatiky pro 2. st. ZŠ na výuku na 3. stupni po odborné, metodické stránce a pedagogické způsobilosti.

Přijímací řízení

Bez přijímacího řízení.

Organizace studia

Studium probíhá kombinovaně. Ke studiu jsou používány coursewarové a e-learningové kurzy. Kurzy jsou tutorovány zkušenými lektory FPE ZČU.

Poplatek za studium

Studium je hrazeno posluchači (bank. převodem) nebo jejich zaměstnavatelem (na základě vystavené faktury) celkovou částkou 23 000 Kč (z toho poplatek za 1.-3. semestr 3 x 6 500,- Kč, za 4. semestr 3 500,- Kč) (nejpozději před zahájením příslušného semestru programu).

Fakulta pedagogická

Forma studia
Prezenční
Jazyk výuky
Čeština
Rozsah studia
4 semestry
Cena
6 500 Kč za semestr
Studijní program
Rozšiřující studium výpočetní techniky a informatiky pro SŠ (pro absolventy Výpočetní techniky a informatiky pro 2.st. ZŠ)
 

Studijní plán

Podat e-přihlášku (do 8.9.2024)

Máte dotaz ke studiu? Ozvěte se.

logo

Bc. Gabriela Hrubá
ghruba@fpe.zcu.cz
+420 377 636 021

© FPE ZČU 1948-2024 - tento web nevyužívá soubory cookies