Celoživotní vzdělávání na Fakultě pedagogické ZČU
☰ menu
Fakulta pedagogická > Celoživotní vzdělávání > Katalog > Mezinárodní trendy ve speciální pedagogice II. jako součást 18. výroční konference IASE pořádané ve spolupráci s Fakultou pedagogickou ZČU v Plzni (30. 6. 2024)

Mezinárodní trendy ve speciální pedagogice II. jako součást 18. výroční konference IASE pořádané ve spolupráci s Fakultou pedagogickou ZČU v Plzni (30. 6. 2024)

Pro koho je kurz určen     Organizace kurzu    

Garant: Mgr. Šárka Káňová, Ph.D.

Cena: 1 500 Kč

Rozsah: 8 hodin

Anotace kurzu

Tento kurz, realizovaný výhradně v anglickém jazyce, je navržen ve spolupráci s Mezinárodní asociací speciálního vzdělávání (IASE), která se zaměřuje na propojování teorie a praxe v oblasti speciální pedagogiky. Ústředním tématem 18. výroční konference IASE je Podpora začleňování osob se zdravotním postižením v průběhu celého životního běhu. Cílem kurzu je podpořit celosvětovou spolupráci mezi odborníky v praxi v oblasti zdravotního postižení a vytvářet prostředí pro výzkum, výměnu informací a obhajobu implementovaných postupů. K tomu budou využity tři formáty prezentací: Přednáška (60minutová nebo 30minutová prezentace s diskuzí), Panel s více prezentacemi (skupinová prezentace několika odborníků s následnou diskuzí) a Kulatý stůl (Interaktivní diskuse s přednášejícím o konkrétních tématech). Kromě toho se bude po celý den konat posterová sekce, která taktéž poskytne příležitost k účasti.

Pro koho je kurz určen?

Vyučující na všech úrovních vzdělávání, asistenti pedagoga, vychovatelé, pracovníci školních poradenských pracovišť, pracovníci školských poradenských zařízení, sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách.

Organizace kurzu

V rámci kurzu absolvují účastníci 8 hodin přednášek. Výběr přednášek je ponechán účastníkům kurzu dle osobních preferencí. Absolventi obdrží osvědčení.
Více informací zde:
Leták pro učitele: https://www.studujifpe.zcu.cz/cs/Events/IASE/CZV_Teachers.pdf
Leták pro sociální pracovníky: https://studujifpe.zcu.cz/cs/Events/IASE/CZV_SSP.pdf

Fakulta pedagogická

Forma studia
Prezenční
Jazyk výuky
Čeština
Rozsah studia
8 hodin
Cena
1 500 Kč
Termín
30. 6. 2024 od 8.30 hodin
Studijní program
Mezinárodní trendy ve speciální pedagogice II. jako součást 18. výroční konference IASE pořádané ve spolupráci s Fakultou pedagogickou ZČU v Plzni (30. 6. 2024)
 

Přihlásit se v tuto chvíli nelze

Máte dotaz ke studiu? Ozvěte se.

logo

Bc. Gabriela Hrubá
ghruba@fpe.zcu.cz
+420 377 636 021

© FPE ZČU 1948-2024 - tento web nevyužívá soubory cookies